JOGA RODZINNA

JOGA2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPĘDŹ WYJĄTKOWO RADOSNY CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM :))

Joga Rodzinna to wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka.

Joga pomaga poznać i zapanować nad własnym ciałem, poprawić koordynację i wzmocnić je, kształtuje prawidłową postawę,. Dodaje energii, uczy koncentracji i relaksacji, ćwiczy pamięć, pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność.

Joga rodzinna integruje członków rodziny, umacnia więzi i uczy współdziałania, a także powoduje rozwój komunikatywności, empatii i zdyscyplinowania w grupie. Jest to czas przepięknego zbliżenia się do siebie.

Dziecko wzmacnia swoje poczucie wartości i wyjątkowości ćwicząc i bawiąc się razem z rodzicem/opiekunem widząc, że "dorosły" nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem. A my dorośli dostajemy niesamowitą porcję relaksu, spokoju, również energii i radości.

W trakcie zajęć dziecko musi mieć opiekuna, jeżeli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko, które chce wziąć udział w zajęciach proszę, aby każdemu dziecku towarzyszył opiekun (mama, tata, ciocia, wujek, babcia, dziadek…) Opiekun oraz dziecko nie muszą mieć żadnego doświadczenia w jodze. Jedyne wymagania to wygodny strój dla obojga, radość i chęć do zabawy :))

 JOGA RODZINNA - WTOREK godz.17.30-18.15 (zaczynamy od PAŹDZIERNIKA)

instruktor URSZULA SIENKIEWICZ

Klub STOK, ul. Stroma 33, 15-662 Białystok, tel. 502 871 312 kontakt@klubstok.pl