KLUB STOK  to przestrzeń do rozwoju pasji, zainteresowań i umiejętności.
To miejsce przyjazne mieszkańcom S.M. Słoneczny Stok.

Od stycznia 2019 r. do użytku mieszkańców S.M. „Słoneczny Stok” został oddany KLUB STOK. Klub zajął budynek przy ul. Stroma 33, w którym wcześniej funkcjonowało centrum sportu- Solaris. W nowych ścianach i pod nowym szyldem swoją działalność kontynuuje Mini-Klub z os. Leśna Dolina.
Oferta Klubu STOK, została opracowana w porozumieniu z lokalną społecznością. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorską. W ofercie znajdują się między innymi zajęcia muzyczne, instrumentalne, plastyczne, rękodzieło, wokalne, ruchowe (aerobik, zumba, joga, pilates, zdrowy kręgosłup, gimnastyka seniorów). Ich uczestnikami są dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy oraz całe rodziny.
Oprócz zajęć stałych, odbywają się wystawy (chcemy promować twórczość mieszkańców naszych osiedli), koncerty, festiwale, warsztaty, spotkania edukacyjne.

Działamy dzięki wsparciu mieszkańców i Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczny Stok”. Współpracujemy z osiedlowymi szkołami i przedszkolami oraz z miejskimi placówkami kultury.
Zapewniamy opiekę dzieciom w czasie wakacji oraz ferii zimowych.