O klubie

"KLUB STOK" na osiedlu Słoneczny Stok, ul.Stroma 33; Spółdzielni Mieszkaniowej "Słoneczny Stok", prowadzi działalność społeczno - kulturalno- edukacyjną.

Działalność polega na rozbudzaniu i rozwijaniu talentów dzieci i młodzieży w kierunku plastycznym, muzycznym, teatralnym i edukacyjnym.

Nie każde dziecko wie, co w nim drzemie. Talenty należy rozwijać, nawet jak ich nie widać "gołym okiem". Talent rozwija się u nas pod fachowm okiem instruktorów. Nasze dzieci osiągają sukcesy w dziedzinie plastyki i muzyki. Są laureatami konkursów plastycznych i wokalnych. Nauka gry na instrumentach ma wysoki poziom i równa się z programami szkół muzycznych.

W okresie wakacji i ferii zimowych klub przygotowuje ofertę bezpiecznego, aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku dla dzieci- AKCJA ZIMA I AKCJA LATO

W czasie Akcji Lato i Akcji Zima zapewniamy dzieciom opiekę, bogaty program gier i zabaw oraz konkurencje sportowe. Wspólnie przemierzamy ulice Białegostoku oraz poznajemy uroki podróżowania komunikacją miejską. Organizujemy wyjścia do kina, teatru, kręgielni, sal zabaw. Odwiedzamy wystawy, galerie i muzea. W programie zawsze pojawiają się wycieczki za miasto, bliskie spotkania z naturą i ciekawymi ludźmi.

Akcja Lato i Akcja Zima cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników i ich rodziców.

Serdecznie zapraszamy :) !

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH *KLIKNIJ TUTAJ*

CENNIK_KLUB STOK *KLIKNIJ TUTAJ*

Klub STOK, ul. Stroma 33, 15-662 Białystok, tel. 502 871 312 kontakt@klubstok.pl