PLAN ZAJĘĆ

.

 

Zajęcia zawieszone do odwołania (:

Aby móc uczestniczyć w zajęciach rodzic/opiekun lub pełnoletni uczestnik muszą zapoznać się z "Regulaminem organizacji zajęć w okresie obowiązywania stanu epidemii” oraz wydrukować i wypełnić kartę zgłoszeniową "Zgłoszenie uczestnika na zajęcia organizowane przez Klub Stok w czasie epidemii"  Brak wypełnionej karty zgłoszeniowej skutkuje nieuczestniczeniem w zajęciach.

REGULAMIN ZAJĘĆ W KLUBIE STOK- (OBOWIĄZUJE W OKRESIE STANU EPIDEMII)

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA ZAJĘCIA W KLUBIE STOK-(OBOWIĄZUJE W OKRESIE STANU EPIDEMII)

CENNIK ZA ZAJĘCIA W KLUBIE "STOK"- PDF

 

 

 

ZAJĘCIADZIEŃGODZINAINSTRUKTOR
PIANINO zajęcia indywidualne Urszula Iwaszuk 
KEYBOARD zajęcia indywidualne Urszula Iwaszuk 
GITARA zajęcia indywidualne  Przemysław Figiel
WOKAL 5-11 lat  ZAWIESZONE   Martyna Wolanowska
PLASTYKA 6-7 lat  wtorek  17.45-19.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA 8-9 lat  wtorek  16.00-17.30 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.1  poniedziałek  9.00-11.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.2  środa  14.00-16.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.3 środa 16.30-18.30 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.4 czwartek 15.00-17.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART młodzież i dorośli gr.5 czwartek  17.15-19.15 Małgorzata Iwańczuk
SENIOR ART plastyka i rękodzieło     Urszula Iwaszuk

Małgorzata Iwańczuk

RYSUNEK I MALARSTWO młodzież i dorośli  piątek

I gr. 15.30-17.30

II gr. 17.45-19.45

Magdalena Sulima
MAŁE RĘKODZIEŁO  gr.1  środa 13.00-15.00 Urszula Iwaszuk
MAŁE RĘKODZIEŁO gr.2  czwartek 14.00-16.00 Urszula Iwaszuk
MAŁE RĘKODZIEŁO gr.3  piatek 13.00-15.00 Urszula Iwaszuk
MAŁE RĘKODZIEŁO gr.4  piątek 15.30-18.45 Urszula Iwaszuk
HANDMADE- WARSZTATY RODZINNE sobota lub niedziela   Urszula Iwaszuk Małgorzata Iwańczuk
MAMA FIT Z BOBASEM (dzieci od 3-go miesiąca) ZAWIESZONE   Anna Kazimieruk
ZDROWY KRĘGOSŁUP (dzieci) gr.1 środa  16.45-17.30 Anna Kazimieruk
ZDROWY KRĘGOSŁUP(dzieci) gr.2 piątek  16.15- 17.00 Anna Kazimieruk
ZDROWY KRĘGOSŁUP (dzieci) gr.3 piątek 17.30-18.15 Anna Kazimieruk
AEROBIK gr.1 ZAWIESZONE   Justyna Gawrońska
AEROBIK gr.2 ZAWIESZONE   Justyna Gawrońska
ZUMBA (2 razy w tyg.) ZAWIESZONE    
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.1 wtorek, czwartek  8.45-9.30 Anna Kazimieruk
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.2 wtorek, czwartek  10.00-10.45 Anna Kazimieruk
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.3 środa, piątek  10.00-10.45 Anna Kazimieruk
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.4 środa, piątek  11.15-12.00 Anna Kazimieruk
JOGA RODZINNA  ZAWIESZONE   Urszula Sienkiewicz
JOGA dorośli  ZAWIESZONE   Urszula Sienkiewicz
PILATES gr.1 środa  14.15-15.00 Anna Kazimieruk
PILATES gr.2 środa  18.00-18.45 Anna Kazimieruk
PILATES gr.3 środa 19.00-19.45 Anna Kazimieruk
PILATES gr.4 piątek 14.15-15.00 Anna Kazimieruk
ZDROWY KRĘGOSŁUP- DOROŚLI piątek 18.45-19.30 Anna Kazimieruk