PLAN ZAJĘĆ

.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach rodzic/opiekun lub pełnoletni uczestnik musi zapoznać się z zasadami uczestnictwa i wypełnić kartę zgłoszeniową.

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH W KLUBIE STOK

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA ZAJĘCIA W KLUBIE STOK

 

ZAJĘCIADZIEŃGODZINAINSTRUKTOR
PIANINO zajęcia indywidualne Urszula Iwaszuk 
KEYBOARD zajęcia indywidualne Urszula Iwaszuk 
GITARA zajęcia indywidualne  Przemysław Figiel
WOKAL      
PLASTYKA 6-7 lat  wtorek 17.30 -18.45 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA 8-9 lat  wtorek  16.00 -17.30 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.1  poniedziałek  14.00 - 16.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.2  środa  15.30 - 17.30 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART +10 lat gr.3  czwartek  15.00 -17.00 Małgorzata Iwańczuk
PLASTYKA ART młodzież i dorośli gr.4  czwartek  17.00 -19.00 Małgorzata Iwańczuk
SENIOR ART plastyka i rękodzieło  wtorek  12.30-14.00 Urszula Iwaszuk

Małgorzata Iwańczuk

RYSUNEK I MALARSTWO młodzież i dorośli  piątek

I gr. 15.45-17.45

II gr. 17.45-19.45

Magdalena Sulima
MAŁE RĘKODZIEŁO  gr.1  czwartek  15.30-17.30 Urszula Iwaszuk
MAŁE RĘKODZIEŁO gr.2  piątek  14.00-16.00 Urszula Iwaszuk
MAŁE RĘKODZIEŁO gr.3  piatek 16.15- 18.15 Urszula Iwaszuk
SZACHY  poniedziałek

 I gr. 17.00-18.00

II gr. 18.00-19.00

 Rafał Greś
HANDMADE- WARSZTATY RODZINNE sobota lub niedziela   Urszula Iwaszuk Małgorzata Iwańczuk
BALET DLA DZIECI

wtorek

 

czwartek

I gr. 17.30 - 18.30 (8-10lat)

 

II gr. 16.30 -17.30 (5-7lat)

Aleksandra Bilgic
BALET DLA DOROSŁYCH czwartek 17.45 - 18.45 Aleksandra Bilgic

CHEERLEADERKI

piątek 17.00 - 18.30 Kamila Baranowska
AEROBIK gr.1 wtorek i czwartek

19.00 -19.45

Natalia Rogucka-Zambrowska
AEROBIK gr.2  wtorek i czwartek 19.55 - 20.40  Natalia Rogucka-Zambrowska
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.1 poniedziałek i środa 8.30 - 9.15 Iwona Piaskowska
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.2

poniedziałek i środa

 9.30 -10.15

Iwona Piaskowska
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.3

wtorek

czwartek

10.30 -11.15

8.30 - 9.15

Iwona Piaskowska
GIMNASTYKA- SENIORZY gr.4

wtorek

czwartek

11.30 - 12.15

9.30 - 10.15

Iwona Piaskowska
JOGA KLASYCZNA  środa  18.15 - 19.45 Urszula Humienik-Dworakowska
PILATES poniedziałek 19.00 - 20.00 Iwona Piaskowska
ZDROWY KRĘGOSŁUP- DOROŚLI  środa  17.00 - 17.45  Iwona Piaskowska
GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KOBIET poniedziałek 17.00-18.30 Paulina Trofimiuk