Aktualności

KONCERT UCZNIÓW 2026

 

KONCERT UCZNIÓW Z KLUBU "STOK" odbył się w dniu 19 czerwca 2026.
Uczniowie pianiści Urszuli Iwaszuk i nowej instruktorki Katarzyny Bachurzewskiej oraz gitarzyści Przemysława Figla zaprezentowali repertuar na wysokim poziomie. Były emocje, radość i aplauz dla każdego. Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałego występu. Życzymy wspaniałych wakacji i powrotu na kolejną dawkę wspaniałych przeżyć muzycznych.